-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-29

З понеділка у Канівській міській територіальній громаді відкриють «Пункти незламності»

🕔29 вересня 2023, 11:42 З понеділка, 2 жовтня ц.р., у Каневі та населених пунктах громади запрацюють 9 стаціонарних «Пунктів незламності», куди в разі блекауту зможуть заходити жителі громади. Про це під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, 29 вересня ц.р., повідомила його заступник Галина Москаленко.
Читати

Канівська Публічна бібліотека запрошує приєднатися до збору російських книг на макулатуру

🕔29 вересня 2023, 10:06 Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка до Всеукраїнського дня бібліотек ініціює довгострокову акцію «російська книго, здавайся!». Мета акції – на зібрані від здачі макулатури кошти придбати та поповнити фонд бібліотеки новими сучасними українськими виданнями.

Сьогодні — День пам’яті жертв масових убивств у Бабиному Яру

🕔29 вересня 2023, 09:36