-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-04

КП теплових мереж інформує про намір провести коригування тарифів для інших споживачів

🕔4 вересня 2023, 17:52 Канівське комунальне підприємство теплових мереж повідомляє про намір провести коригування тарифів на 2023 – 2024 опалювальний період на теплову енергію,  її  виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання  теплової енергії для інших споживачів.
Читати

Благодійні заходи на підтримку ЗСУ планують провести цієї суботи у Каневі

🕔4 вересня 2023, 14:45 Канівська міська територіальна громада продовжує підтримувати Збройні сили України.
Читати

8 вересня переселенці можуть зареєструватися для отримання грошової допомоги від ООН у Каневі

🕔4 вересня 2023, 12:59 У п’ятницю, 8 вересня ц.р., переселенці, які прибули до Канівської міської територіальної громади та не отримували фінансової допомоги від міжнародних організацій чи фондів,  можуть зареєструватися для отримання грошової допомоги від УВКБ ООН у Каневі з 10:00 до 15:00 години за адресою: вул. О.Кошового 3 (2 поверх).
Читати

Виконком затвердив склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна

🕔4 вересня 2023, 09:55 У середу, 30 серпня ц.р., виконавчий комітет Канівської міської ради затвердив склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Читати

4 вересня – День митного брокера. Зі святом!

🕔4 вересня 2023, 09:08