-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-18

«Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»: жителів Канівської громади запрошують на онлайн захід

🕔18 серпня 2023, 11:49 Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Міжнародної організації з міграції 30 серпня на платформі ZOOM проведе масштабний ярмарок з працевлаштування з провідними роботодавцями для всіх охочих українців.
Читати

Увага! Концертні заходи з нагоди Дня Незалежності України – скасовано!

🕔18 серпня 2023, 10:17 З безпекових міркувань, запланований на 24 серпня ц.р., концерт із нагоди Дня Незалежності  скасовано. Відповідну інформацію було озвучено під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 18 серпня ц.р.
Читати

Асоціація футболу області відзначила Почесною грамотою канівського лікаря-спортсмена Юрія Колінька

🕔18 серпня 2023, 09:55 Кажуть, футбол – це не просто гра, футбол – це стиль життя. Тож не дивно, що чергова спортивна відзнака знайшла свого володаря.