-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-03

Як працювали депутати Канівської міської ради напередодні сесійного засідання?

🕔3 липня 2023, 18:47 У понеділок, 3 липня ц.р., відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету на якій депутати розглянули проєкти рішень позачергового сесійного засідання, проведення якого заплановано у вівторок.
Читати

6 липня ц.р. заплановано проведення заходів з нагоди народно-обрядового свята Івана Купала

🕔3 липня 2023, 14:44 У четвер, 6 липня ц.р., заплановано проведення благодійного  народно-обрядового свята «Купальські забави». Захід буде проходити біля кіноконцертного майданчика ім. Юрія Іллєнка на березі річки Дніпро.
Читати

Молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Державотворець: Молодь на варті змін»

🕔3 липня 2023, 11:09 Програма «Державотворець» з 2018 року вже успішно змінила життя сотень молодих людей з різних куточків України. Тож молодь знову має змогу прийняти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Державотворець: Молодь на варті змін».

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ з нагоди Дня Конституції відбувся у Каневі

🕔3 липня 2023, 10:00 Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно належить День Конституції України — свято волі і злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. Саме цій знаковій для українців даті присвятили благодійний концерт, який 1 липня ц.р. відбувся просто неба біля приміщення культурного центру «Шевченко Hub» у Каневі.
Читати

3 липня – День зенітних ракетних військ України. Зі святом!

🕔3 липня 2023, 08:40