-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-06-27

Відбудеться черговий онлайн семінар в рамках Державної програми «єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»

🕔27 червня 2023, 15:50 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми «єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк» та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.

Стало відомо ім’я лауреата щорічної премії Олекси Кобця

🕔27 червня 2023, 14:42 Цьогоріч лауреатом премії став Ігор Максимов за книгу «Брати Варави: Незамулені джерела. Канівщина літературна».
Читати

Психологічна підтримка жінок ВПО: у міському центрі соціальних служб запрошують на ресурсну зустріч

🕔27 червня 2023, 11:02 Канівський міський центр соціальних служб запрошує жінок ВПО долучитися до ресурсної групи психологічної підтримки.
Читати

У Канівському «водоканалі» розповіли, як передати показники лічильника за воду онлайн

🕔27 червня 2023, 10:26 Щомісяця канівці повинні передавати показники лічильників для оплати комунальних послуг, у тому числі за водопостачання і водовідведення. Нині це можна зробити, не виходячи з дому. Як передати показники лічильників, розповіли в КП «Управління ВКГ».
Читати

Жителю Канева передали крісло колісне від громадської організації «День»

🕔27 червня 2023, 09:22 У понеділок, 26 червня ц.р., до канівця Костянтина Огієнка завітав керуючий справами виконавчого комітету міської ради Володимир Святелик. Під час візиту він передав доглядальниці чоловіка нове крісло колісне, яке надала Черкаська обласна організація «Громадська організація людей з обмеженими можливостями «День».

Сьогодні – День мікро-, малих і середніх підприємств

🕔27 червня 2023, 08:42