Виконком затвердив нові тарифи на ритуальні послуги КП «Місто»

Цікаве на цю тему:

Відповідне рішення було ухвалено в середу, 6 березня ц.р., в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Відтак, було встановлено тарифи на послуги, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг:

Оформлення договору – замовлення на організацію та проведення поховання - 7,00 грн.

Оформлення свідоцтва про поховання - 5,00 грн.

Копання   могили   (викопування    могили    ручним   способом,  опускання  труни  з  тілом  померлого  в могилу,  закопування могили,  формування  намогильного  насипу  та одноразове прибирання території біля могили):

- розмір могили 2,0*2,0*1,0 (немерзлі ґрунти) - 1220,00 грн.

- розмір могили 2,0*2,0*1,0 (мерзлі ґрунти) - 3340,00 грн.

Копання   могили   (викопування    могили    механізованим способом, зачищення дна та стінок,  опускання  труни  з  тілом  померлого  в могилу,  закопування могили механізованим способом  та одноразове прибирання території біля могили):

- розмір могили 2,0*2,0*1,0 (немерзлі ґрунти) - 939,00 грн.

- розмір могили 2,0*2,0*1,0 (мерзлі ґрунти) - 998,00 грн.

Монтаж та демонтаж намогильної  споруди при організації підпоховання в існуючу могилу:

- розмір могили 2,0*1,5*1,0 (немерзлі ґрунти) - 1335,00 грн.

- розмір могили 2,0*1,5*1,0 (мерзлі ґрунти) - 3025,00 грн.

Також було затверджено перелік окремих видів ритуальних послуг не передбачених  необхідним мінімальним переліком, які підлягають регулюванню, та встановлено тарифи:

Поховання урни з прахом померлого у землю:

- розмір могили 0,8*0,8*0,8 (немерзлі ґрунти) - 210,00 грн.

- розмір могили 0,0*0,8*0,8 (мерзлі ґрунти) - 485,00 грн.

Відведення місця під поховання та контроль за дотриманням санітарних норм під час поховання - 175,00 грн.

Встановлення хреста на могилі - 193,00 грн.

Оформлення броні на утримання місця - 137,00 грн.

Щорічні внески на утримання місця - 20,00 грн.

Окрім того, виконавчий комітет встановив: вартість ритуальних послуг для безоплатного (за рахунок міського бюджету) поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни, що надаються комунальним підприємством «Місто»:

оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання - 7,00 грн.

Копання могили 2,0х2,0х1,0:

ручним способом (мерзлі ґрунти) - 3340,00 грн.

ручним способом (немерзлі ґрунти) - 1220,00 грн.

механізованим способом (мерзлі ґрунти) - 998,00 грн.

механізованим способом (немерзлі ґрунти) - 939,00 грн.

Поховання урни з прахом померлого:

розмір могили 0,8*0,8*0,8 (мерзлі ґрунти) - 485,00 грн.

розмір могили 0,8*0,8*0,8 (немерзлі ґрунти) - 210,00 грн.

Також за рахунок міського бюджету відбувається поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів.

Вартість ритуальних послуг, що надаються комунальним підприємством «Місто», для такої категорії громадян визначено в таких розмірах:

Оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання 7,00 грн.

Копання могили 2,0х2,0х1,0:

механізованим способом (мерзлі ґрунти) - 998,00 грн.

механізованим способом (немерзлі ґрунти) - 939,00 грн.

Перевезення тіла померлого автомобілем

ГАЗ 3307 (1 маш./год.) - 238,64 грн.

Мінімальний набір предметів ритуальної належності (труна та інше) – 1000,00 грн.

Користуючись нагодою, член виконавчого комітету Олександр Коляда поцікавився, в яких трунах ховають безхатьків та одиноких громадян. Мовляв, Каневом поширюються чутки, що таких людей кладуть в необбиті труни.

- Для таких випадків передбачено труни дешевшого зразка, але всі вони оббиті, - наголосив директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров. – Утім, трапляються окремі, поодинокі інциденти, коли померлий тривалий час перебував в зачиненій квартирі і в результаті не поміщається в труні стандартного розміру. В такому разі оперативно виготовляється спеціальна труна, яка за браком часу не оббивається. За останній рік був  лише один такий випадок.