Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» здійснити зміну діючих тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та встановити тарифина послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)

Цікаве на цю тему:

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції  територіальних громад» від 30.07.2012 № 390  КП « Управління ВКГ» м. Канева інформує про намір:

1. здійснити зміну діючих тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення ;
  2. встановити тарифи на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Обґрунтування

Метою зміни тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення є приведення їх у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво відповідно вимог «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та «Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)», затверджених постановою КМУ від 01.06.2011р.№869.

Тариф на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) включає в себе витрати  на роботи пов’язані з виконанням періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів обліку води.

Підприємство виконало розрахунки тарифів на 2016 рік, за базовий період взято 2015 рік. Розрахунки тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та тарифів на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) надані для розгляду виконавчому комітету Канівської міської ради.

Розрахунок тарифів на  централізоване водопостачання і водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем ), та порівняння з діючим тарифом

грн. за 1 м.куб. з ПДВ
Групи споживачів
Водопостачання