Для правопорушників затверджено перелік суспільно корисних робіт

Цікаве на цю тему:

У середу, 6 березня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради затвердили перелік об’єктів та види суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких застосовано адміністративне стягнення або кримінальне покарання у виді громадських робіт.

Відтак, об’єктами суспільно корисних робіт по Каневу визначено: вулиці, парки та сквери міста, автобусні зупинки, міські кладовища та інші місця загального користування.

Види суспільно корисних робіт передбачають: придбання вулиць, парків. Скверів, автобусних зупинок та інших місць загального користування; роботи по очищенню водовідвідних споруд, канав; ремонт будівель комунальної власності; роботи по упорядкуванню пам’ятників, меморіалів, кладовищ; інші некваліфіковані роботи на об’єктах комунальної власності. Організацію виконання рішення покладено на директора КП «Місто» Дмитра Шайдарова.