-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-10-26

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб, які прибули на Черкащину

🕔26 жовтня 2022, 15:38 З метою інформування про права, свободи та законні інтереси внутрішньо переміщених осіб в Черкаській області пропонуємо Дорожню карту для внутрішньо переміщених з найбільш актуальних питань. Дорожня карта (інфографіка). Перелік діючих центрів надання адміністративних послуг, територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністраторів у Черкаській області (ЗАВАНТАЖИТИ). «Гарячі» телефонні лінії обласного, базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості (ЗАВАНТАЖИТИ). Контактна інформація для внутрішньо переміщених осіб щодо надання освітніх послуг у сфері дошкільної та загальної середньої освіти (ЗАВАНТАЖИТИ).
Читати

У Канівській громаді разом з ЮНІСЕФ та Асоціацією міст України закупили 189 планшетів для навчання дітей, що постраждали від війни

🕔26 жовтня 2022, 14:12 Нині освіта, як і інші сфери суспільного життя, проходить часи складних випробувань. Відтак, Канівська міська територіальна громада зосереджує зусилля на забезпеченні максимально комфортних умов для безперервного освітнього процесу  у дистанційному чи змішаному форматі.

COVID-19: 60 жителів Канівщини перебувають на самоізоляції, з них – 9 дітей

🕔26 жовтня 2022, 10:10 Станом на середу, 26 жовтня ц.р., всього перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба – 60 пацієнтів, в т.ч. 9 дітей. Про це інформує Канівський Центр ПМСД.
Читати

Увага! Упродовж наступних двох тижнів на частині вулиць Канева буде частково відсутнє водопостачання

🕔26 жовтня 2022, 08:42 Комунальне підприємство «Управління ВКГ» інформує про тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку з плановою чисткою та знезараженням резервуарів чистої води.