За відсутності кворуму сесію міської ради було зірвано. Продовження засідання відбудеться у вівторок

У четвер, 26 жовтня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулось чергове засідання Канівської міської ради.

Порядок денний нараховував 39 проектів рішень, які виносилися на розгляд депутатів. Серед яких - більшість стосувалася соціально-значущих питань життя територіальної громади міста.

Утім, опрацювавши менше половини питань – усього 11 проектів, депутати розійшлися на обідню перерву, а от зібратися після обіду змогли не всі.

Так, після годинної перерви на засідання сесії прибули:

- Канівський міський голова Ігор Ренькас;

- секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко;

- фракція ВО «Свобода» - 5 осіб з 5-ти (Юрій Гамалій, Галина Каретнікова, Сергій Засенко, Алла Волкович, Василь Тертичний);

- фракція «Батьківщина» - 3 особи з 4-х (Сергій Ткаченко, Юрій Підгайний, Віктор Золін);

- фракція «Партія Зелених України» - 2 особи з 3-х (Володимир Коржов, Михайло Майстренко);

- фракція партії «Ветеранів Афганістану» - 1 особа з 5-ти (Микола Козин);

- фракція «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» - 1 особа з 6-ти (Тетяна Кекух);

- фракція «Опозиційний блок» - 1 особа з 3-х (Олег Калніболоцький);

- фракція Радикальної Партії Олега Ляшка – 0 осіб з 4-х;

- позафракційні депутати – 0 осіб із 4-х.

За відсутності кворуму продовжити засідання було неможливо. Майже півгодини чекали депутати на своїх колег, але, зрештою, було прийнято рішення засідання сесії перенести.

Відтак, продовження розгляду питань порядку денного відбудеться у вівторок, 31 жовтня ц.р. Початок засідання о 10-00.

Коментар Канівського міського голови Ігоря Ренькаса:

- Така поведінка - це неповага до своїх виборців і колег-депутатів, не тільки із інших фракцій, а й навіть до своїх однопартійців. До слова, це вже далеко непоодинокий випадок, а стає постійною практикою, що після обіду зазвичай продовжують працювати одні й ті ж обличчя.

Балотуючись до складу Канівської міської ради, наші обранці добре знали, куди йдуть. Основна робота депутата – це якраз брати участь у засіданнях сесій і постійних депутатських комісій. Тому, вважаю, треба поважати жителів Канева, які вас обирали, і один одного.