-9.4°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-10-27

За відсутності кворуму сесію міської ради було зірвано. Продовження засідання відбудеться у вівторок

🕔27 жовтня 2017, 15:18 У четвер, 26 жовтня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулось чергове засідання Канівської міської ради.
Читати

Канівські «Шалені дівчата» чи «Круті хлопці»: хто краще знає іноземні мови?

🕔27 жовтня 2017, 12:47 Канівські школярі співали пісень, декламували вірші, розповідали про себе, відповідали на запитання – все іноземними мовами. Саме так у середу, 25 жовтня ц.р., в Канівському міському будинку культури проходив публічний урок-квест англійської і німецької мов.
Читати

Автобусний маршрут №2 поновить вечірній рейс до Канівського природного заповідника

🕔27 жовтня 2017, 10:12 На розгляд виконавчого комітету в ході чергового засідання в середу, 25 жовтня ц.р., виносився проект рішення «Про внесення змін до графіку руху на міському автобусному маршруті загального користування №2 в м.Каневі», яким, зокрема, передбачалося встановити кінцевою зупинкою рейсу о 16.год 35 хв. «Музей Т.Шевченка», що біля підніжжя Тарасової гори. В попередньому варіанті автобус рухався далі  до Канівського природного заповідника.
Читати

Затверджено нові тарифи на послуги канівського комунального підприємства «Міський ринок»

🕔27 жовтня 2017, 10:08 У середу, 25 жовтня ц.р., члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку», яким затвердили нові тарифи на послуги КП «Міський ринок» м.Канів.