-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-06

Державні послуги у сфері ветеринарії — на Гіді

🕔6 листопада 2023, 14:25 Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виробництво ветеринарних препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

У Канівському ЦПМСД розповіли про симптоми та профілактику гепатиту А

🕔6 листопада 2023, 11:54 У деяких областях України почав поширюватися вірус гепатиту А. З огляду на це у Канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги розповіли про захворювання та що робити у разі підозри на гепатит А.

Кохання сильніше за війну: у Каневі створили 24 пари за жовтень

🕔6 листопада 2023, 10:38 Війна не стала перепоною для закоханих, які вирішили одружитись. Навпаки, багатьох українців напружена ситуація підштовхнула на створення родини.
Читати

Для студентів Університету третього віку у Каневі провели заняття з петриківського розпису

🕔6 листопада 2023, 09:27 Нещодавно в Університеті третього віку центру надання соціальних послуг Канева відкрився новий факультет — історії мистецтв. Його викладачем на громадських засадах став голова міської ради ветеранів Василь Тулін. Саме на його запрошення, 1 листопада ц.р., до студентів елегантного віку завітала член національної спілки художників України Марина Головко, яка провела заняття з петриківського розпису.