-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-02

МВС запускає телеграм-канал Уповноваженого з питань зниклих безвісти

🕔2 листопада 2023, 15:07 Міністерство внутрішніх справ оголосило про запуск телеграм-каналу Уповноваженого з питань зниклих безвісти. Про це повідомив очільник міністерства Ігор Клименко.
Читати

У Каневі медики з усієї України обмінювалися досвідом роботи під час війни

🕔2 листопада 2023, 12:22 Які трансформації системи охорони можливі під час війни, як зробити надання медичних послуг прозорішим, ефективно управляти лікувальним закладом та розпоряджатися коштами, - усе це та багато іншого обговорювали в межах зустрічі делегацій медичних закладів та пацієнтських спільнот з різних регіонів України, яка відбулася 1 листопада ц.р. на базі Канівського центру медико-санітарної допомоги та багатопрофільної лікарні.

У Держпродспоживслужбі розповіли про гепатит А

🕔2 листопада 2023, 09:09 В Черкаській області, як і в цілому по Україні, залишається напруженою санітарно-епідемічна ситуація. За інформацією Центру громадського здоров'я України на Вінничині зростає захворюванність на гепатит А: у лікарнях перебуває 151 пацієнт, ще 25 одужали та були виписані з медзакладів.