На Великдень на території Канівської ОТГ не працюватимуть заклади торгівлі

Цікаве на цю тему:

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради, яке відбулося у п'ятницю, 10 квітня ц.р.

Відповідно до протоколу засідання комісія вирішила заборонити роботу всіх закладів торгівлі на території Канівської ОТГ, окрім аптек та АЗС, в період вихідних і святкових днів (з 15 год. 01 хв. 18.04.2020 до 06 год. 00 хв. 21.04.2020) та обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях Канівської ОТГ.

Також комісія рекомендує священнослужителям під час богослужінь у храмах, церквах Канівської ОТГ дотримуватись карантинних норм, а саме:

• обмежень щодо перебування вірян в приміщенні храму, церкви із розрахунку - 1 особа на 10 м2 від площі храму, церкви;

• обмеження дистанції між вірянами не ближче 1,5 м. один від одного;

• всі віряни обов’язково повинні бути в захисних масках.

Відповідні заходи вживаються з  метою відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Детальніше із текстом документу можна ознайомитися за посиланням.