Канівський Центр ПМСД оголосив збір коштів для індивідуального захисту сімейних лікарів

Людина, у якої проявляються ознаки будь-якого захворювання, в тому числі, імовірно викликаної коронавірусом, насамперед звертається до сімейного лікаря. Відтак, саме працівники Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги - серед перших є у зоні ризику.

Щоб уберегтися і не захворіти самим лікарі потребують засобів індивідуального захисту та деззасобів, для придбання яких Центр ПМСД оголосив збір коштів.

Фінансову підтримку закладу вже надали благодійники: Станіслав Корягін, Ігор Бонь, Олена Радченко, Оксана Клюй, Світлана Городецька, ПП «Сокіл», ФОП Анна Біла, ФОП Володимир Люлька, Анатолій Котенко, Олексій Шевченко, Ліплявська ОТГ.

В цілому на рахунок Канівського центру вже надійшло коштів на загальну суму близько 40 тис.грн. Кошти будуть спрямовані на придбання засобів індивідуального захисту, деззасобів та медичних масок.

- Висловлюємо щиру вдячність і сердечну подяку за надання фінансової підтримки, - відзначають в Центрі ПМСД.

Для всіх небайдужих громадян нашого міста та району надаємо банківські реквізити закладу:

Отримувач: КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Канівської районної ради

Код ЄДРПОУ 38682646