Співпраця з благодійним фондом «Фармварта»

Влітку хочеться набиратись здоров’я, запасатись вітамінами. Здається, для хвороб більше підходять зимові місяці. Та саме влітку розпочалась співпраця з благодійним фондом «Фармварта», і вже вчетверте територіальний центр отримав партію різних ліків. Читаємо полеміку на міському сайті або ж маємо ввічливо говорити з особами, які незадоволені таким видом благодійності, і дивуємось. Хтось може придбати собі ліки – будь ласка! Комусь не підходить термін придатності – не беріть! Та чи задумується здоровий працюючий чоловік, яка вдячність світиться в очах 70-ти і 80-тирічних пенсіонерів, які отримали безкоштовно ліки від діабету чи артриту ? Ще часто чуємо від людей про те, що в аптеці можна віддати значну суму та отримати підробку. Ліки від «Фармварти» – справжні. Допомогли позбавитись алергічного реніту, допомогли і тим, хто пройшов у лікарні курс капельниць. Відповідно до розпорядження міського голови І.О.Ренькаса, цього разу ліки можна отримати не тільки пенсіонерам та інвалідам, що перебувають на обліку у територіальному центрі, а й будь- кому з канівчан та жителів сіл Потапці, Бобриці, Литвинця, Яблунева, Пекарів, Хмільної з громадами яких проходить обговорення щодо об ‘єднання з Каневом. При видачі спілкуватись з такою кількістю людей не ромашки збирати. Тому ми дуже вдячні своїм волонтерам, які також безкоштовно витрачають свій час і допомагають. Дякуємо Бакал Ользі Дмитрівні, Гавриленко Ніні Григорівні, Раченко Ірині Олексіївні, Бірцун Валентині Олексіївні, Костенко Лідії  Миколаївні, Хоменко Ользі Дмитрівні.

І нагадуємо канівчанам, що ліки ще є, по рецептах сімейних лікарів

• імунорікс
  • ізоптин
  • ганатон