-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-22

Вихованці спортивного клубу «Івазар» зайняли третє місце на чемпіонаті Черкаської області з дзюдо

🕔22 вересня 2023, 14:36 Нещодавно у Черкасах пройшов чемпіонат області з дзюдо серед дорослих. Понад 100 учасників різних вікових та вагових категорій прибули до обласного центру, аби позмагатися за звання чемпіонів.
Читати

На комісії ТЕБ та НС обговорили результати «наздоганяючої» вакцинальної кампанії серед дітей

🕔22 вересня 2023, 11:15 Питання вакцинації дітей наразі в Україні одне із найважливіших. На жаль, багато батьків не розуміють, що, не вакцинуючи свою дитину, вони несуть відповідальність й за життя інших дітей. Вакцина доступна й безкоштовна, єдине, що потрібно, – подбати про здоров’я своєї дитини й вакцинувати її. Про це йшлося у ході чергового засідання комісії ТЕБ та НС, яке 21 вересня ц.р. відбулося під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика.
Читати

Фахівці «Охмадиту» вдруге проведуть безкоштовні обстеження найменших жителів Канівщини

🕔22 вересня 2023, 08:50 Завдяки співпраці Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги з благодійним фондом  «МХП-Громаді» спеціалістами національної дитячої спеціалізованої клініки «Охматид» МОЗ України, 28-29 вересня ц.р. проведуть медичні огляди дитячого населення з хронічними захворюваннями на базі Канівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.