З понеділка вхід в поліклініку Канівського Центру ПМСД буде обмежений

Про це інформує головний лікар Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталі Горьова.

"Хочу попередити всіх, що в понеділок, 23 березня, вхід в поліклініку буде обмежений.Кому потрібно в поліклініку ЦРЛ (неврологи, лори, хірург, окулісти) - працюватиме вхід із боку церкви.

Лікарі центру ПМСД всі на роботі, але намагайтесь обмежити планові візити і вирішуйте максимально проблеми із здоров'ям в телефонному режимі.
Якщо огляд лікаря все ж потрібен, то запускати відвідувачів в приміщення будемо частинами.

Прохання до всіх, хто повернувся з інших країн і захворів, не заходьте в заклад, наберіть реєстратора, номер телефону, що вказаний на дверях. У нас створений ІЗОЛЯТОР, з боку церкви, і вас вулицею заведуть туди, ізольовано лікар огляне.

Ми на роботі ради вас, залиштеся вдома ради нас!!!
Нагадую тел. 099 12 05 444 - черговий лікар на телефоні до 20.00
Бажаю здоров'я!", - йдеться в повідомленні.