-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2024-01-04

У відділі надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадали правила безпеки на Водохреща

🕔4 січня 2024, 15:16 Напередодні свята Водохреща питання безпеки поводження на водоймах є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій. Саме тому громадяни мають бути обережними на Хрещення Господнє.
Читати

Допомога ЗСУ: військовим передали зимові спальні мішки та засоби гігієни

🕔4 січня 2024, 12:16 Канівська громада продовжує підтримувати захисників, які щоденно боронять майбутнє українців.

Освячення води на Хрещення Господнє лише з дотриманням безпекових рекомендацій

🕔4 січня 2024, 10:39 Міська влада напередодні Хрещення Господнього, яке цьогоріч за новим церковним календарем припадає на 6 січня, нагадує про необхідність дотримання заходів безпеки та обмежень, які діють в умовах воєнного стану.

Сьогодні – Всесвітній день азбуки Брайля

🕔4 січня 2024, 08:37