-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-28

Новорічні подарунки отримали діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах

🕔28 грудня 2023, 15:33 Упродовж свят усі діти очікують на диво та подарунки. Але, на жаль, не всі родини мають можливість подарувати свято своїм дітям. Тому сім'ями з Канівської громади, що опинилися у складних життєвих обставинах, опікується служба у справах дітей, яка днями вирушила у найвіддаленіші куточки громади, аби передати діткам новорічні подарунки. Ці подарунки надало німецьке місто-побратим Фірзен.
Читати

Різдво з гірким присмаком: завтра у Каневі прощатимуться із 25-річним військовим Владиславом Мальцевим

🕔28 грудня 2023, 10:20 На жаль, цьогорічне Різдво затьмарилось гірким присмаком болючих втрат та сльозами. У війні з російськими окупантами Канівська громада втратила ще одного молодого захисника – Владислава Мальцева.

Для студентів Університету третього віку у Каневі провели новорічне свято

🕔28 грудня 2023, 09:27 Попри війну, світлий дух різдвяно-новорічних свят приходить до українців та підсилює віру в те, що наш народ витримає всі тяжкі випробування. Тож на базі територіального центру надання соціальних послуг Канева, 27 грудня ц.р, для студентів Університету третього віку організували справжнє затишне новорічне свято.