До Канівської міської ради завітали колядники

Різдвяні свята з дитинства улюблені й святкові дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки. Тож з Різдвяною колядою та віншуванням до виконавчого комітету Канівської міської ради, завітали представники української греко-католицької громади Канева та діти.

Продовжуючи багаторічні традиції українців, співочі колядники прославляли народження Христа, бажали усім наснаги, оптимізму та Божого благословення в усіх добрих справах. Також вони зичили миру і добра кожній українській родині, молилися за Україну і наших захисників.

Секретар міської ради Оксана П’яткова подякувала колядникам за свято, яке вони подарували, за чудову щорічну різдвяну традицію, щирі побажання та вручила їм солодощі.