-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2024-01-10

У четвер на Черкащині очікується сильний вітер та ожеледиця

🕔10 січня 2024, 14:50 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області та м. Черкаси надійшло від обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Владислава Мальцева та Владислава Мазуркевича посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

🕔10 січня 2024, 09:39 Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Мальцева В.В. (посмертно)» та «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Мазуркевич В.О. (посмертно)» було ухвалено 10 січня ц.р. в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, за ініціативою Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати