Цьогоріч всі в’їзди до Канева буде забезпечено відеоспостереженням

В ході заслухання інформації керівника місцевого відділу поліції Юрія Лугіна щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на останньому черговому засіданні сесії Канівської міської ради у четвер, 30 травня ц.р., депутати порушили питання встановлення по місту камер відеонагляду.

- Протягом 2018 року було встановлено дві камери – на Канівській ГЕС і по вулиці Київській. Стоїть камера в районі ПрАТ «Миронівська птахофабрика», - повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас. - Цього року встановимо відеонагляд з боку Пекарів. Таким чином у нас всі в’їзди до Канева буде забезпечено відеоспостереженням. Також ведеться відеоспостереження в центральній частині міста, в районі «Авто-Ріки» та будинку побуту. Роботу в цьому напрямку будемо продовжувати, адже це - наша безпека.