-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-05-31

Цьогоріч всі в’їзди до Канева буде забезпечено відеоспостереженням

🕔31 травня 2019, 14:13 В ході заслухання інформації керівника місцевого відділу поліції Юрія Лугіна щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на останньому черговому засіданні сесії Канівської міської ради у четвер, 30 травня ц.р., депутати порушили питання встановлення по місту камер відеонагляду.
Читати

На теренах Канівської ОТГ буде створено нове комунальне підприємство «Яблунівське»

🕔31 травня 2019, 12:41 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії міської ради у четвер, 30 травня ц.р. «За» підтримку проекту рішення проголосувало 22 депутати.
Читати

Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА проводитиме виїзний прийом в Каневі

🕔31 травня 2019, 11:40 4 червня ц.р. з 11-00 до 13-00 год. в кабінеті першого заступника міського голови керівництвом управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводитись виїзний особистий прийом громадян.
Читати

Депутати ухвалили рішення про відкриття додаткового 1-го класу в Канівській школі №6

🕔31 травня 2019, 11:14 У четвер, 30 травня ц.р., в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про відкриття додаткового 1-го класу у Канівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області».
Читати

Щоб відпочинок був радісним і безпечним: посадовці попереджають батьків про нагляд за дітьми

🕔31 травня 2019, 09:47 Літо – пора відпочинку та канікул, його чекають діти, але саме влітку зростає вірогідність різних нещасних випадків. З метою попередження батьків про відповідальність за життя та здоров’я дітей на період літніх канікул 27 травня та 28 травня ц.р. працівниками служби у справах дітей спільно з фахівцями із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичні рейди.
Читати

Канівському заводу "Магніт" - 50 років!

🕔31 травня 2019, 09:04