З нагоди професійного свята канівським представникам соціальної сфери підготували концерт

У п’ятницю, 3 листопада ц.р., представники управління соціального захисту населення, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, центру соціальних служб, відділення соціального страхування, служби у справах дітей м.Канів зібралися в залі засідань будинку рад. І це невипадково, адже усіх їх об’єднує одне професійне свято - День працівників соціальної сфери.

Саме соціальні працівники перебувають з людиною від самого її народження і до кінця життєвого шляху. Коли людині важко й вона потребує допомоги на поміч приходять заклади соціальної сфери. Тут вирішуються найрізноманітніші питання: зі здоров’я, працевлаштування, соціальною адаптацією, сімейними проблемами...

- Ваша професія ніколи себе не вичерпає, - наголосила у вітальному слові заступник Канівського міського голови Наталія Матінова. - Ми, люди соціальні, потребуємо живого людського спілкування. Жоден робот не замінить ніколи тепло людського серця. І це, дійсно, неоціненна праця. Не зважаючи, що в кожного вистачає своїх негараздів, ви забуваєте про них і допомагаєте долати проблеми інших людей.

Також Н.Матінова вручила грамоти міського голови представникам підрозділів соціальної сфери, які цього року проявили найкращі здобутки у своїй роботі, а саме: фахівцю із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Журавель; головному спеціалісту відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат Олені Ільєнко; головному спеціалісту відділу грошових виплат та компенсацій Поліні Вольвач; головному спеціалісту відділу грошових виплат та компенсацій Ганні Старовойт; головному спеціалісту відділу грошових виплат та компенсацій Анні Поповій; сестрі медичній по масажу Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталіі Філенковій; соціальному педагогу Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Валентині Пилипенко; соціальному працівнику територіального центру соціального обслуговування Оксані Нев’язаній; соціальному робітнику територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тамарі Дурицькій; спеціалісту-юрисконсульту юридичного сектору Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Андрію Маринченко; провідному спеціалісту відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Ліні Кучер; головному спеціалісту сектору обслуговування громадян Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Вікторії Гармаш.

Творчі колективи міста: народний аматорський гурт «Перлина» (кер. Ю.Третьякова),  ансамбль «Джерельце» (кер.О.Секрет),  студія «Вів-Денс» (кер. Г.Очеретний), «Лілея» та виконавці Марина Кузьмак і Євгеній Литвин  подарували працівникам свої музичні подарунки.