-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2017-11-06

З нагоди професійного свята канівським представникам соціальної сфери підготували концерт

🕔6 листопада 2017, 12:39 У п’ятницю, 3 листопада ц.р., представники управління соціального захисту населення, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, центру соціальних служб, відділення соціального страхування, служби у справах дітей м.Канів зібралися в залі засідань будинку рад. І це невипадково, адже усіх їх об’єднує одне професійне свято - День працівників соціальної сфери.
Читати

Громадські слухання: жителі вулиці Піонерської самі обиратимуть нову назву своїй вулиці

🕔6 листопада 2017, 10:33 У суботу, 4 листопада ц.р., в залі засідань будинку рад відбулися громадські слухання з приводу перейменування вулиці Піонерської, що в Каневі.
Читати