-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-07-05

УВАГА! Обмеження навігації суден на воді!

🕔5 липня 2022, 16:09 Як повідомляє очільниця Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, відповідно до розпорядження Черкаської ОВА від 30.06.2022 №226 встановлюється заборона навігації для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, швидкісних суден та спортивних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді та на водоймах Черкаської області на період воєнного стану.
Читати

У Каневі переселенці вчергове отримали продуктові набори від міжнародного фонду World Central Kitchen

🕔5 липня 2022, 15:03 Вже вдруге міжнародний гуманітарний фонд World Central Kitchen підтримує харчовими продуктами переселенців, які знайшли прихисток у Канівській міській територіальній громаді.

6 липня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔5 липня 2022, 11:02 Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на засідання, яке відбудеться у середу, 6 липня ц.р.
Читати

Вихованці Канівського міського центру туризму – у трійці кращих на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів

🕔5 липня 2022, 09:11 Днями на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбулося суддівство обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Мета заходу ˗ пошук та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, популяризації художньої майстерності гуртківців.
Читати

5 липня – День звільнення Слов’янська та Краматорська від проросійських терористів

🕔5 липня 2022, 08:24