Запрошення в «Школу майбутнього пенсіонера»

Невід`ємною частиною життя людини, як громадянина України, є його майбутнє пенсійне забезпечення. «Вихід на пенсію» - найболючіша тема сьогодення. Реформи, зміни в законодавстві незрозумілі для громадян. Часто, громадяни передпенсійного віку не знають коли та з якими документи потрібно звернутися до управління, як нараховується пенсія.

Тому, більш зручним і доступним місцем отримання знань з цих питань є наша «Школа майбутнього пенсіонера», де фахівці Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області кваліфіковано проведуть уроки щодо завчасної підготовки майбутніми пенсіонерами необхідних документів для призначення пенсій.

Двері у нашу школу завжди відчинені тож, ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ШКОЛИ!

Заняття будуть проводитись останньої п’ятниці місяця з 14:00 до        15:00 год. у каб. № 1, що знаходиться за адресою: 19003, Черкаська область,     м. Канів, вул. 206 Дивізії, 10 А.

Пенсійний Фонд України