-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-03-02

Комісія Канівської міської ради обговорила ситуацію із виявленими небезпечними відходами на території Канева

🕔2 березня 2017, 15:34 У середу, 1 березня ц.р., відбулося засідання постійної комісії Канівської міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища, атмосферного повітря та поводження з безхазяйними відходами.

КП «Управління ВКГ» інформує про зміну тарифів

🕔2 березня 2017, 14:17 01 березня 2017 року виконавчим комітетом Канівської міської ради було прийнято рішення за № 88  «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо -будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ»
Читати

Канів стане «відкритим містом»

🕔2 березня 2017, 14:02 У середу, 1 березня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Канівським міським головою Ігорем Ренькасом, представником проекту «Відкрите місто» Фонду Східна Європа Юрієм Піскалюком і головою Канівської громадської організації «Разом» Лесею Шульгою.
Читати

Запрошення в «Школу майбутнього пенсіонера»

🕔2 березня 2017, 11:30
Читати

Із Канева в зону АТО поїде автомобіль «швидкої допомоги», відремонтований силами благодійників

🕔2 березня 2017, 11:17 У четвер, 2 березня ц.р., в зону АТО з Канева відправиться автомобіль «швидкої допомоги», відремонтований силами благодійників, волонтерів та небайдужих канівців.
Читати

З 1 квітня ц.р. вартість на централізоване водопостачання і водовідведення зросте на 18,5%

🕔2 березня 2017, 09:02 Рішення про це з 5-ї спроби ухвалили члени виконавчого комітету у середу, 1 березня ц.р.