-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-09-09

23 вересня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔9 вересня 2021, 16:29 У четвер, 23 вересня ц.р., депутатів Канівської міської ради скликають на чергове засідання сесії.
Читати

Канівський об’єднаний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки змінив назву

🕔9 вересня 2021, 14:28 Відтепер замість Канівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки працюватиме другий відділ Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Читати

Через відсутність кворуму п’ята позачергова сесія Канівської міської ради не відбулася

🕔9 вересня 2021, 11:33 Сьогодні, 9 вересня ц.р., не відбулося V позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради, на повторний розгляд якої було винесено зупинене  міським головою рішення «Про передачу в оренду громадянам та юридичним особам земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані в адміністративних межах Канівської міської територіальної громади».
Читати

До Дня міста студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв розмалювали півсфери на Ярмарковій площі

🕔9 вересня 2021, 10:08 У четвер, 8 вересня ц.р., студенти і викладачі Канівського фахового коледжу культури і мистецтв зібралися на Ярмарковій площі біля КП «Авто-Ріка», щоб до Дня міста додати йому святкового вигляду, а саме – оновити малюнки на бетонних обмежувачах паркування автомобілів у вигляді півсфер.

COVID-19: ще 1 житель Канева захворів за попередню добу

🕔9 вересня 2021, 08:56 За інформацією Канівського Центру ПМСД, щодо коронавірусної інфекції (COVID-19), на самоізоляцію за минулий день потрапив 1 дорослий міський житель.
Читати

Сьогодні – День тестувальника. Вітаємо!

🕔9 вересня 2021, 08:46
Читати

9 вересня – День дизайнера-графіка. Вітаємо!

🕔9 вересня 2021, 08:41