Створено комісію з визначення збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства

Цікаве на цю тему:

Комісію сформовано для забезпечення ефективного використання земельного фонду міста та з метою посилення контролю по відшкодуванню заподіяних Канівській міській раді збитків внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку фізичними чи юридичними особами та громадянами.

Рішення про створення відповідної комісії було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету, що відбулося цієї середи, 18 листопада ц.р.

- У місті є багато фактів порушення земельного законодавства та випадків самовільного займання земельних ділянок, без укладення відповідних договорів, - пояснила начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів Наталія Єфіменко. – Відтак, комісія вивчатиме такі випадки та збиратиме необхідні документи для досудового розгляду справи.

Рішення також сприятиме раціональному і ефективному використанню земельних ділянок,  а також збільшенню надходжень до міського бюджету.

Члени виконкому затвердили склад комісії. Відтак, до неї увійшли:

• керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик;
  • начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів Наталія Єфіменко;
  • головний спеціаліст відділу комунального майна та земельних ресурсів Ірина Холодова;
  • головний спеціаліст юридичного відділу Антоніна Леонова;
  • начальник відділу планування доходів та фінансів установ виробничої сфери фінансового управління Лідія Бабанська.