-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-06-18

Медичних працівників Канівської громади вітали з професійним святом

🕔18 червня 2021, 15:58 День медичного працівника – завжди особливе свято, яке в Україні відзначається у третю неділю червня. У цей день хочеться від усього серця дякувати лікарям, адже вони присвятили своє життя благородній справі — турботі про життя і здоров’я людини. Тож з нагоди професійного свята медиків у Каневі відбулися урочистості, які пройшли напередодні – у п’ятницю, 18 червня ц. р.
Читати

У селах Канівської громади комунальники ліквідували наслідки негоди

🕔18 червня 2021, 12:19 Днями (15-17 червня ц. р.) на Канівщині вирувала негода з сильними зливами та поривами відру. Внаслідок цього було повалено дерева у селі Межиріч та підтоплено пішохідний місток в селі Лука.
Читати

Запрошуємо молодь взяти участь у грантовому проекті «Grandparents очима дітей»

🕔18 червня 2021, 10:55 Благодійний фонд «МХП - Громаді» запрошує хлопців та дівчат віком від 14 до 17 років взяти участь у грантовому проєкті "Кінематографічні майстер-класи "Grandparents очима дітей".
Читати

Канівські спортсменки вибороли перше місце на обласному Чемпіонаті з волейболу

🕔18 червня 2021, 10:03 У вівторок, 15 червня ц.р., у спортивних залах ЗОШ №1 та №4 пройшов відкритий Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2006 р.н. та молодших. Захід відбувся за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради.