Електронна петиція про будівництво в Каневі велодоріжки розглядатиметься на сесії міської ради у листопаді

У середу, 25 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчий комітет Канівської міської ради ухвалив рішення «Про електронну петицію «Каневу – велодоріжку!».

Нагадаємо, на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій житель Канева Іван Бабюк подав петицію щодо будівництва в місті велодоріжки, яку підтримали більше 100 осіб, як цього вимагає Положення про електронні петиції у місті Канів.

Члени виконкому ознайомилися із текстом електронної петиції та взяли інформацію до відома. Оскільки для реалізації відповідного проекту необхідно фінансування, то це повноваження депутатського корпусу. Відтак, було ухвалено рішення розглянути питання будівництва велодоріжки в Каневі на сесії міськради.

Окрім того, профільним структурним підрозділам – управлінню економічного розвитку, фінансовому управлінню, відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канів, управлінню містобудування та архітектури було доручено підготувати проект рішення на розгляд міської ради у листопаді ц.р.