-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-10-25

Електронна петиція про будівництво в Каневі велодоріжки розглядатиметься на сесії міської ради у листопаді

🕔25 жовтня 2017, 14:10 У середу, 25 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчий комітет Канівської міської ради ухвалив рішення «Про електронну петицію «Каневу – велодоріжку!».

У Каневі вшанували пам'ять видатного археолога та історика Миколи Біляшівського

🕔25 жовтня 2017, 12:16 У вівторок, 24 жовтня ц.р., представники виконавчого комітету Канівської міської ради, Канівської РДА, а також депутати та школярі міста відвідали місцевий природний заповідник. 150 років тому в цей день народився фундатор вітчизняного музейництва, видатний академік, археолог, історик та мистецтвознавець Микола Біляшівський.
Читати

Як навчати дітей берегти планету та її ресурси дізнавалися працівники дитсадків на семінарі

🕔25 жовтня 2017, 08:44 17 жовтня ц.р. на базі Канівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбувся семінар-тренінг для педагогічних працівників дошкільних закладів міста «Теорія і методика освіти для сталого розвитку».
Читати

Як запобіти пожежам у осінньо-зимовий період

🕔25 жовтня 2017, 08:34 З настанням осінньо-зимового періоду протипожежний захист на підприємствах паливно-енергетичного комплексу України ускладнюється, бо виникає майже половина пожеж від загальної річної кількості.

Заходи з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів з України

🕔25 жовтня 2017, 08:20