-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-06

8 вересня ц.р. депутатів Канівської міськради знову скликають на засідання позачергових сесій

🕔6 вересня 2023, 16:12 Минулого місяця, 23 серпня, на ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса надійшло звернення від депутатів міськради: Володимира Коржова, Сергія Водянова, Віктора Хоменка, Олександра Коляди, Сергія Ткаченка, Вадима Туливітра, Оксани Леонової, Єлизаветти Капітан та Олени Воюцької  щодо ініціювання проведення позачергової сесії з питання про дострокове припинення повноважень Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

За підсумками НМТ 2023 п’ять Канівських шкіл увійшли у двадцятку кращих по Черкаській області

🕔6 вересня 2023, 16:05 Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року. У двадцятку  найкращих увійшли і школи Канева.
Читати

Послуги для освітян на Гіді з державних послуг

🕔6 вересня 2023, 11:31 Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.
Читати

Університет третього віку у Каневі розпочав новий навчальний рік

🕔6 вересня 2023, 10:17 Не має значення вік, має значення бажання вчитися. Університет третього віку центру надання соціальних послуг у Каневі доводить це вже не один рік. У вівторок, 5 вересня ц.р., терцентр на першому святковому занятті радо зустрічав студентів Університету, які готові поринути у світ нових знань та цікавого спілкування.
Читати

6 вересня – День адміністратора Центру надання адміністративних послуг. Зі святом!

🕔6 вересня 2023, 08:52