-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-31

Комунальники завершили роботи з заміни ділянки теплових мереж по вулиці Дніпробудівській

🕔31 серпня 2023, 14:38 Канівське комунальне підприємство теплових мереж в рамках реалізації інвестиційної програми завершило роботи з заміни ділянки квартальної теплової мережі по вулиці  Дніпробудівській, в районі закладу дошкільної освіти «Теремок».
Читати

Питання підготовки навчальних закладів Канівської громади до нового навчального року розглянули на черговому виконкомі

🕔31 серпня 2023, 10:18 На останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, 30 серпня ц.р., члени виконкому розглянули проект рішення щодо підготовки закладів освіти Канівської громади до нового навчального року.
Читати

«Виходь на світло!»: задекларована праця захищає бізнес під час воєнного стану

🕔31 серпня 2023, 09:18 Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудовихвідносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.