-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-26

Синоптики попередили про можливі грози та значні дощі на Черкащині

🕔26 липня 2023, 16:04 Попередження про стихійні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Звернення міського голови Ігоря Ренькаса

🕔26 липня 2023, 14:40
Читати

28 липня ц.р. заплановано заходи з нагоди відзначення Дня Української Державності

🕔26 липня 2023, 13:46 У п’ятницю, 28 липня ц.р., відбудеться відзначення Дня Української Державності.
Читати

«Лікар для села»: медмобіль завітав у Канівську громаду

🕔26 липня 2023, 11:13 У четвер, 20 липня ц.р., до жителів села Яблунів та у вівторок, 25 липня ц.р., у мікрорайон Костянець Канівської громади за підтримки Благодійного фонду «МХП Громаді» та  ТОВ «НВФ Урожай» завітав медичний автомобіль оснащений сучасним обладнанням у рамках реалізації  проєкту «Лікар для села».

Із 1 серпня стартує сертифікація серед учителів-предметників

🕔26 липня 2023, 10:27 1-11 серпня триватиме реєстрація для участі в сертифікації вчителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти та мають стаж педагогічної роботи два та більше років.
Читати

Власники житла можуть подати заявку на компенсацію за прихисток переселенців дистанційно

🕔26 липня 2023, 08:38 Власники нерухомості можуть надати тимчасове житло внутрішньо переміщеним особам у межах програми «Прихисток», навіть перебуваючи за кордоном. А також отримати компенсацію за безоплатне розміщення таких осіб у своїх житлових приміщеннях.