-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-02-16

До уваги аграріїв: використання пестицидів і агрохімікатів під час воєнного стану в Україні

🕔16 лютого 2023, 16:43 З метою забезпечення безпечного для здоров’я і навколишнього природного середовища застосування пестицидів та агрохімікатів, уникнення в майбутньому випадків звернень громадян з означених питань до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Черкаське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області нагадує суб’єктам господарювання  про  відповідальне  ставлення до організації та проведення робіт, пов’язаних із використанням засобів захисту рослин, та неухильне дотримання вимог законодавства у цій сфері – законів України «Про захист рослин», «Про пестициди та агрохімікати», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».
Читати

Україна починає готувати кадри для Кримського півострова

🕔16 лютого 2023, 16:33 Український уряд вважає, що з огляду на перспективи деокупації Криму необхідно починати готувати кадри для Криму вже зараз. Про це заявила віцепрем’єрка Ірина Верещук на міжвідомчій нараді, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
Читати

Пропозиції робочої групи по деколонізації топоніміки Канева: вулиці Надєждіна, Степанова, Зазірного та Соснова

🕔16 лютого 2023, 14:38 Робоча група з вивчення питання щодо проведення заходів дерусифікації та перейменування вулиць, провулків, майданів і скверів в Канівській міській територіальній громадіпропонує підготовлені пропозиції щодо перейменування вулиць Надєждіна, Степанова, Зазірного та Соснова.

У День Святого Валентина в Каневі одружились 4 пари

🕔16 лютого 2023, 10:04 Існує повір'я: якщо одружитися в унікальний день, то й сімейне життя буде щасливим. Зазвичай закоханим подобається обирати для весілля красиві та романтичні дати. Тому  День Святого Валентина, який припадає на 14 лютого, не став винятком.

Сьогодні – День військового журналіста

🕔16 лютого 2023, 09:17