-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-08-16

Розпочато реєстрацію на он-лайн семінари та консультації в рамках Державної програми «єРобота»

🕔16 серпня 2022, 14:46 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021–2025 роки та з метою промоції Державної програми «єРобота: Власна справа» у партнерстві з Громадською організацією «ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ ПАРТНЕРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ», філією Черкаського обласного управління Акціонерне товариство «Ощадбанк» та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на он-лайн семінари.
Читати

Канівців запрошують долучится до бібліотечного флешмобу «З українською книгою в серці»

🕔16 серпня 2022, 10:13 До Дня Незалежності України Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка оголошує бібліотечний флешмоб «З українською книгою в серці» та запрошує долучитися поціновувачів сили української книги.

17 серпня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔16 серпня 2022, 09:11 Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на чергове засідання, яке відбудеться у середу,17 серпня ц.р.