-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-05-06

Травневий бюлетень корисних конкурсів і грантів

🕔6 травня 2022, 20:40 Команда Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА (ОВА) підготувала черговий бюлетень корисних грантів та конкурсів на травень.
Читати

У суботу на Черкащині очікуються заморозки

🕔6 травня 2022, 15:50 Попередження про стихійні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Як ситуація з пальним може вплинути на роботу громадського транспорту?

🕔6 травня 2022, 15:21 Через значне здорожчання палива у Канівській міській раді очікують, що перевізники можуть звернутися з проханням підняти ціни на проїзд.
Читати

Лікарі Канівського Центру ПМСД взяли участь зібранні «Групи рівних»

🕔6 травня 2022, 12:07 У четвер, 5 травня ц.р., сімейні лікарі та інтерни Канівського Центру ПМСД взяли участь у другому неформальному зібранні «Групи рівних» КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
Читати

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися на території Канівської міської територіальної громади!

🕔6 травня 2022, 10:41 Наразі у пункті видачі допомоги, який працює на базі міського будинку культури (вул. О. Кошового, буд. 1) наявні: засоби гігієни для жінок та дітей, дитяче харчування (сухі молочні суміші, каші, плодово-овочеві та фрутково-ягідні пюре), дитячі підгузки тощо. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00 години.