-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-04-20

Напередодні Великодня у Канівській громаді привітали дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

🕔20 квітня 2022, 14:30 Незабаром настане величне християнське свято Воскресіння Христового, яке нагадує нам про взаємне прощення, спонукає забути про все темне, почати новий день зі світлим серцем та чистим сумлінням. Великодні дива дарують нам надію і оптимізм, з якими ми дивимось у майбутнє.
Читати

У застосунку «Дія» відтепер можна отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб

🕔20 квітня 2022, 10:52 Українці, що були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, можуть отримати статус ВПО онлайн, подати заявку на щомісячну виплату. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
Читати

Квітневий бюлетень корисних конкурсів і грантів

🕔20 квітня 2022, 10:25 Незважаючи на військовий стан в Україні команда Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА (ОВА) підготувала бюлетень корисних грантів та конкурсів на квітень.