-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-04-04

Більше 4 тонн гуманітарної допомоги передала Канівська громада для жителів Сум, Чернігова, Харкова, Києва, Бузової та Бучі

🕔4 квітня 2022, 15:11 Канівська міська територіальна громада продовжує відправляти гуманітарну допомогу в українські міста, що перебувають в зоні активних бойових дій. Відтак, з початку повномасштабного російського вторгнення було доукомплектовано 8 гуманітарних вантажів, які відправилися до Сум, Чернігова, Харкова, Києва та Бузової. Ще один гуманітарний вантаж сьогодні, 4 квітня, було відправлено до Бучі.
Читати

Квітневий дайджест для представників бізнесу та підприємців

🕔4 квітня 2022, 14:32 Незважаючи на військовий стан в Україні команда Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА (ОВА) підготувала оновлений Дайджест Підприємця на квітень.
Читати

На Черкащині призовна кампанія «Весна-2022» призупинена, але мобілізація продовжується

🕔4 квітня 2022, 10:59 Через загальну мобілізацію в Україні призовна кампанія «Весна-2022», яка мала розпочатися 1 квітня, призупинена. Втім, у військкомат однаково необхідно звернутися. Про це йдеться у повідомленні Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Читати

Ігор Ренькас: дякує всім, хто продовжує робити свій внесок у нашу спільну перемогу

🕔4 квітня 2022, 09:39 Війна росії проти України триває вже 40-й день. Ситуація в Канівській міській територіальній громаді залишається стабільною. Минулі вихідні були досить неспокійними через часті сигнали повітряної тривоги. Проте українські захисники надійно оберігали наш спокій, за що ми їм дуже вдячні.