-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-11-30

Завтра на дорогах Черкащини можлива ожеледиця. Будьте обережні!

🕔30 листопада 2021, 16:15 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області та м. Черкаси надійшло від обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Професійна орієнтація від служби зайнятості доступна на онлайн-платформах

🕔30 листопада 2021, 15:28 Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, скерувавши багато сфер у формат онлайн. Для підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи, Черкаський обласний центр Державної служби зайнятості пропонує використання освітніх платформ.
Читати

До новорічно-різдвяних свят у центрі Канева організують святковий ярмарок

🕔30 листопада 2021, 14:47 В ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 24 листопада ц.р., було ухвалено рішення «Про надання погодження на організацію та проведення новорічного ярмарку».

Канівчанка Влада Губенко увійшла до збірної України з волейболу

🕔30 листопада 2021, 12:17 Вихованка Канівського міського центру туризму Влада Губенко увійшла до складу дівочої збірної України з волейболу U-17. Днями вона разом з командою виборола бронзові нагороди чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації під час матчу зі спортсменками з Білорусі. Про це йдеться на офіційному сайті Федерації волейболу України.

Добірка послуг від Мінцифри: соціальні послуги на Гіді

🕔30 листопада 2021, 10:15 Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

COVID-19: за попередню добу на Канівщині захворіло 3 особи, 2 – госпіталізовано

🕔30 листопада 2021, 09:27 На самоізоляцію за минулу добу ( 29 листопада ц.р.) потрапило 3 дорослих осіб, інформує Канівський Центр ПМСД. З них: 2 міських жителів та 1 житель с. Таганча.

30 листопада – Міжнародний день захисту інформації

🕔30 листопада 2021, 08:23