-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-08-10

Відбулися громадські слухання про реконструкцію мостового переходу через р. Росава

🕔10 серпня 2021, 16:32 У суботу 7 серпня ц.р. під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимира Святелика відбулися громадські слухання на тему: «Розгляд детального плану території під «Реконструкцію мостового переходу через р. Росава на 8+974 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10/Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук, Черкаська область».
Читати

Депутатів Канівської міської ради скликають на чергове засідання сесії

🕔10 серпня 2021, 14:49 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса у четвер, 26 серпня ц.р., відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради.
Читати

Державна податкова служба оприлюднила список боржників за податками: перевірте чи не потрапили Ви до нього

🕔10 серпня 2021, 11:54 З метою забезпечення своєчасного та в повному обсязі наповнення державного й місцевого бюджетів, а також підвищення рівня добровільної сплати податків, Державна податкова служба України періодично оновлює інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.
Читати

Електронний лікарняний – зручний сервіс для роботодавців і працівників

🕔10 серпня 2021, 10:21 Новина щодо електронних листків непрацездатності не стала несподіванкою для українців. У липні минулого року Міністерство охорони здоров’я спільно з Пенсійним фондом України вже анонсувало запровадження електронного сервісу. Кілька медичних закладів тестували його.