ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» , разом з  благодійним фондом «Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольска» у рамках проекту "Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні", який реалізується у партнерстві з СГО "Фундація локальних ініціатив Донеччини" (Україна) та Фондом культурного розвитку "Znak" (Польща) за фінансової підтримки NED (National Endowment for Democracy), оголошують конкурс творчих робіт –«ЄДИНА ГРОМАДА - СТАЛИЙ РОЗВИТОК КАНІВЩИНИ».

Головною метою конкурсу має стати підвищення громадянської активності та обізнаності мешканців громад Канівщини, в тому числі молодшого покоління, з питань можливості участі людей в житті спільноти, налагодження партнерства, участі в реформах децентралізації та об'єднання на місцевому рівні.

В конкурсі можуть брати участь:

- в категорії «кращий малюнок, інсталяція або вірш» - діти від 8 до 13 років;

- в категорії «кращий відеоролик, фотороботи, інсталяції або твір» - молодь з 14 років.

Учасники презентують виключно індивідуальні роботи, присвячені темі «ЄДИНА ГРОМАДА- СТАЛИЙ РОЗВИТОК КАНІВЩИНИ»:

• малюнки (формат А3, А4), виконані фарбами, олівцями, фломастерами тощо (малюнки презентуються без рамок і паспарту, підписані зі зворотної сторони);

• саморобки;

• інсталяції з різних безпечних матеріалів;

• фотороботи (без рамок, роздруковані, відповідно до формату А5-А4);

• відеороботи, зняті на будь-який носій, тривалістю до 2 хвилин;

• вірш;

• Твір (обсягом не більше однієї сторінки А4, шрифт 14, Times New Roman).

Роботи приймаються до 7 березня 2017 року, з наступними обов’язковими відомостями про автора:

• прізвище, ім’я, по батькові;

• дата народження;

• адреса проживання;

• контактний телефон дитини та одного з батьків (для дітей до 18 років);

Творчі роботи надаються особисто або поштою з 9.00 20 лютого 2017 року до 14.00 7 березня 2017 року на адресу:

19000, Україна, Черкаська область, м.Канів, вул. 206-ї Дивізії, 1, Комплекс «Авто-ріка», оф. 113

З поміткою «Творчий конкурс «ЄДИНА ГРОМАДА- СТАЛИЙ РОЗВИТОК КАНІВЩИНИ», м.Канів

Контактний телефон місцевого куратора Конкурсу – 0673762406, 0955178784 –Яків

Контактна особа – 0976209473 - Антон

Членами Експертного Комітету буде визначено 2 переможці конкурсу у наступних вікових категоріях:

- 1 в категорії «кращий малюнок чи інсталяція або вірш» діти від 8 до 13 років;

- 1 в категорії «кращий відеоролик, фотороботи, інсталяції або твір» - молоді з 14 років

Всі учасники конкурсу будуть нагороджені пам’ятними дипломами за участь у конкурсі, а переможці конкурсу отримають заохочувальні призи та можливість за рахунок організаторів разом з 1 із батьків відвідати фінальну Конференцію проекту у серпні 2017 року у м.Дніпро та представити там свою роботу у «творчій майстерні».

Інформує управління економічного розвитку