-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-02-16

Як протидіяти політичній корупції – радилися в Каневі

🕔16 лютого 2017, 16:19 15 лютого 2017 року в Каневі відбувся воркшоп «Як протидіяти політичній корупції: рецепт змін від КВУ», організований Черкаською обласною організацією ВГО КВУ.
Читати

ФК "Росава" виривається вперед: результати матчів Чемпіонату м.Канева з міні-футболу сезону 2017 року після ІІІ туру

🕔16 лютого 2017, 15:03
Читати

Як врегулювати заробітні плати комунальникам радив голова обкому профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення

🕔16 лютого 2017, 14:27 У середу, 15 лютого ц.р., до Канева завітав голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Іван Анашкевич.
Читати

Міжнародний фестиваль журналістики «Матриця» приймає заявки на участь

🕔16 лютого 2017, 14:14 Триває прийом заявок для участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»

Оголошується конкурс!

🕔16 лютого 2017, 14:07 ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» , разом з  благодійним фондом «Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольска» у рамках проекту "Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні", який реалізується у партнерстві з СГО "Фундація локальних ініціатив Донеччини" (Україна) та Фондом культурного розвитку "Znak" (Польща) за фінансової підтримки NED (National Endowment for Democracy), оголошують конкурс творчих робіт –«ЄДИНА ГРОМАДА - СТАЛИЙ РОЗВИТОК КАНІВЩИНИ».

7 березня ц.р. для канівців співатиме Євгеній Литвин

🕔16 лютого 2017, 10:01