-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-05-04

У Каневі активно готують дороги до проведення поточного ремонту

🕔4 травня 2018, 14:40 З приходом весни в Каневі активізувалися роботи з ремонту доріг. Так, проведено поточний ремонт по вулиці Київській - від в’їзду в Канів до площі Соборної і далі до площі Шевченка.
Читати

Як уникнути трагедії на воді. Служба у справах дітей звертається до батьків

🕔4 травня 2018, 14:27
Читати

Два комунальні підприємства у Каневі реорганізують шляхом злиття

🕔4 травня 2018, 11:29 Відповідне рішення ухвалили представники депутатського корпусу на черговому засідання сесії Канівської міської ради в четвер, 3 травня ц.р.
Читати

Миколі Кобелякському присвоєно звання «Почесний громадянин м.Канів»

🕔4 травня 2018, 10:58 За відповідне рішення проголосували 23 депутати міської ради в ході чергового засідання сесії у четвер, 3 травня ц.р.
Читати

Депутати підтримали електронну петицію щодо будівництва спортивного модуля «ОРСК»

🕔4 травня 2018, 10:20 У четвер, 3 травня ц.р., в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон».