-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-03-21

Опалювальний сезон у Каневі продовжено до 15 квітня

🕔21 березня 2018, 12:53 У середу, 21 квітня ц.р., в ході останнього засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про продовження терміну опалювального сезону.
Читати

Микола Кобелякський може стати почесним громадянином міста

🕔21 березня 2018, 12:07 У вівторок, 20 березня ц.р., відбулося засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань нагород та присвоєння почесних звань. Порядок денний заходу нараховував одне питання – щодо присвоєння звання «Почесний громадянин м.Канів» Миколі Кобелякському.

Обережно: вибухонебезпечні іграшки, - інформують у ДСНС

🕔21 березня 2018, 08:37 Ігри з невідомими предметами можуть закінчитися трагедією. Про це щодня попереджають дітей рятувальники України у школах і дитсадках під час занять з безпеки та розповідають, що потрібно робити при виявленні підозрілих знахідок.