-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-18

На Черкащині стартувала інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

🕔18 грудня 2023, 14:17 1 грудня Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми не задекларованої праці в умовах воєнного стану.

Кохання переможе: за листопад у Каневі одружилися 24 пари молодят

🕔18 грудня 2023, 11:54 Війна загострює почуття. І кохання – не виняток. Навіть попри війну наші люди продовжують будувати плани, одружуватися, народжувати дітей. Так, лише за листопад у Каневі зареєстрували шлюб 24 пари молодят, інформує Канівський відділ ДРАСЦ у Черкаському районі ЦМУ МЮ м. Київ.
Читати

У Канівській громаді шукають патронатних вихователів: хто це та як ними стати

🕔18 грудня 2023, 10:07 Кожній дитині необхідна сім’я. Особливо малюкам, які гостро потребують любові, турботи та догляду. Щороку є випадки, коли діти залишаються без батьківського піклування і потрапляють до державних закладів. Без адекватного догляду та спілкування 70% цих дітей починають відставати в розвитку. Порятунком може стати патронатний вихователь. Він тимчасово замінить дитині сім’ю, оточить любов’ю і турботою, дасть шанс на щасливе майбутнє: з біологічними батьками чи усиновителями. Покращити чиєсь життя реально навіть за короткий час, бо турбота змінює.