-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-24

Профілактика гострих кишкових інфекцій

🕔24 липня 2023, 14:17 На сьогодні епідемічна ситуація з гострих кишкових інфекцій в області, як і в Україні в цілому, залишається нестабільною. За даними сайту Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» найвищі рівні захворюваності зафіксовані у містах Черкаси, Умань, Сміла, Канівській та Маньківській територіальних громадах. За 6 місяців поточного року в області вже зареєстровано 71 випадок сальмонельозу, показник захворюваності на 100 тис. населення, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зріс у 2,2 рази.
Читати

Канівська міська територіальна громада закликає жителів громади погасити борги та вчасно оплачувати комунальні послуги

🕔24 липня 2023, 11:10 В час коли в країні точаться запеклі бої з окупантами, дуже важливо забезпечити надійний тил державі. Оплата комунальних послуг – це підтримка країни на економічному фронті. За допомогою сплати населенням своїх фінансових зобов’язань, держава спроможна забезпечувати відповідний рівень комфорту для життя людей та мати певну економічну стабільність для продовження функціонування та протистояння ворогу.
Читати

Юрій Колінько Чемпіон Світу з футболу серед лікарів. Вітаємо!

🕔24 липня 2023, 08:48 На початку липня ц.р., у столиці Австрії у Відні відбувся 27 Чемпіонат світу з футболу серед лікарів та Міжнародний симпозіум з медицини.
Читати

Оголошено реєстрацію на онлайн семінари в рамках Державної програми «єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»

🕔24 липня 2023, 08:07 В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми «єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.